KONST / Litografier / Färglitografier 12422035
nr 1242 2035
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografier, 3 st, Kompositioner. Signerad, daterad 1987,279/300, bladets mått: 29x29
Kondition: oramade
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:37:53
1.500 kr
1.700 kr
18 mar
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson